Olga Jakovleva

Allikas: Fitness.ee wiki
Jump to navigation Jump to search
OlgaJakovleva.jpg

Olga Jakovleva (sündinud 26. detsembril 1988, Pärnus) on Eesti esimene meister bikini fitnessis.

Elulugu

Kogu oma teadliku elu on Olga tegelenud spordiga. 10-aastaselt hakkas ta tantsimisega tegelema ja armastab seda siiani. Koolis õppides tantsis Olga Vene tantsuansamblis, millega esines nii Eestis kui ka välismaal (Venemaal, Lätis, Leedus, Ungaris ja veel mitmes riigis). Ülikooli ajal jätkusid intensiivsed aeroobika- (3 korda nädalas) ja tantsutreeningud (4 korda nädalas).

2011. aasta kevadel tekkis huvi midagi muud proovida ja nõnda otsustas Olga Reval Spordi jõusaali minna. Kaks nädalat hiljem tehti Olgale ettepanek osaleda Eesti Karikavõistlustel kulturismis ja fitnessis. Kuna see oli esimene katse ja Bikini kategooriat veel Eesti ei olnud, oli huvi eriti suur seda proovida. Karikas ja teine koht olid kohe käes ja sellega tegelikult algasidki Olga eesmärgipärasemad treeningud. 2011 mai osales Olga Balti Matšil, Riias, kus sai kümnenda koha. Sellest ajast pärineb ka tugev tõuge ja julgus jõuspordiga üleüldiselt jätkata, võistelda ja sellega oma tulevik siduda.

Oktoobris 2011 sai Olga Jakovlevast Eesti esimene meister Bikni Fitnessis. Nüüd on tal plaanis edasi liikuda ja bikiini kategoorias edusamme teha.

Saavutused

Bikini Fitness


2011 – XXVII Eesti Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis, II koht

2011 – Balti Matš, 10. Koht

2011 - Eesti Meistrivõistlused Kulturismis ja Fitnessis, I koht

2012 - Eesti Karikavõistlused Kulturismis ja Fitnessis, 6. koht


Muud saavutused


2007 – Miss Pärnu valimised, publiku lemmik ja II Printsess.

2007 – Koolimood, parim modell.

Välislingid