Julia Dunik

Allikas: Fitness.ee wiki
Jump to navigation Jump to search
Julia Dunik

Julia Dunik (sündinud 23. aprill 1986) on Eesti bodyfitnessist.

Elulugu

Olen kogu oma teadlikku elu tegelenud tantsimisega. Alustasin juba kahe aastaselt ning sellest ajast on nii tantsimine kui muusika minu elus väga tähtsal kohal. Juba päris pisikesena soovisin saada treeneriks, et anda edasi muusika positiivset energiat läbi liikumise. Põhikoolis ja keskkoolis võtsin osa mitmetest tantsuvõistlustest, esitades oma väljamõeldud tantsukavasid. 2005. aastal alustasin treeninguid spordiklubis Reval-Sport ning seal avastasin enda jaoks aeroobika. Aeroobika sai mulle väga hingelähedaseks, mistõttu otsustasin enda arendamiseks Eesti Võimlemis Liidus (EEVL) õppida aeroobikatreeneriks.

2010. aastal sain EEVL poolt kutsetunnistuse aeroobikatreeneri esimesele tasemele. Alustasin treenerina nii Arigato sporduklubis kui ka Reval Spordis, andes erinevaid aeroobika tunde. 2011. aastast olen ka liitsenseeritud BodyBalance treener.

Natalia- Nazarenko Kiivika soovitusel osalesin 2010. aasta sügisel Eesti meistrivõistlustel kulturismis ja fitnesiss, bodyfitness kategoorias +163 cm. Pean oluliseks enese arendamist ning võtan heameelega vastu uusi väljakutseid, mistõttu oli see meeldiv võimalus end uuest küljest avastada. 2012. aastal plaanin uuesti võistlustel end proovile panna, osaledes bodyfitness või bikini fitness kategoorias.

Saavutused

2010- Eesti Meistrivõistlused, BF +163 cm, 5. koht

Välislingid

  • [http:// ...]